Als eten even moeilijk is
Bij Fijnproevers geloven we dat iedereen moet kunnen genieten van eten, ook als kauwen of slikken niet vanzelfsprekend is. Daarom zijn we ontzettend blij met de mooie woorden die we ontvingen via de website van de patiëntenvereniging Hoofd-Hals, ‘Als eten even moeilijk is’.
In een persoonlijk verhaal deelt Joke haar ervaring met onze producten. Joke leeft al ruim drie jaar met sondevoeding en probeerde onlangs onze Fijnproevers-gerechten. Haar reactie raakte ons diep:
“Doordat het smeuïg is, kon ik alles goed doorslikken. De smaak vond ik echt goed. Ik hoef nu niet meer toe te kijken als er hapjes voorbij komen op een verjaardag of bij een buffet. Ik kan weer meedoen en mezelf af en toe trakteren. Ik ben helemaal blij!”
Juist dát is waar we het bij Fijnproevers voor doen: mensen niet alleen voorzien van veilige en voedzame maaltijden, maar hen ook weer laten deelnemen aan waardevolle sociale momenten.
Wil je het hele bericht lezen? Dat kan via deze link naar de website van ‘Als eten even moeilijk is’.